wlatcymuchforum.pun.pl

czyli wszystko o Czesiu , Anusiaku , Konieczce , Maślanie i innych bohaterach tego kultowego anime


#1 2009-04-10 19:02:17

dawid01014

Administrator

6451764
Zarejestrowany: 2009-04-08
Posty: 45
Punktów :   

Historia

Włatcy móch – polski serial animowany dla dorosłych. Serial może też być przeznaczony dla widzów od 16 lat (w wersji ocenzurowanej, czyli wersja BEZ), i od 18 (w wersji bez cenzury). Serial jest nadawany w stacji telewizyjnej TV 4 i tworzony we wrocławskim studiu RMG.

Bohaterami serialu są czterej ośmiolatkowie – uczniowie klasy II b szkoły podstawowej im. Batalionu Zośka oraz ich nauczycielka (Pani Frał) i higienistka. Odcinki Włatców móch celowo zawierają wiele błędów ortograficznych – w tym sam tytuł serialu. Dialogi obfitują w wulgaryzmy, chociaż wyprodukowano też wersję ocenzurowaną z usuniętymi wulgaryzmami i wymazanymi bardziej drastycznymi scenami.

Tytuł kreskówki nawiązuje do tytułu powieści Władca much angielskiego pisarza Williama Goldinga.

Twórcy Włatców Móch stworzyli także nowy serial pod tytułem 1000 złych uczynków, którego premiera odbyła się 2 marca 2009 roku na antenie TV 4 o godzinie 20:00.


Witaj Goście
nie znasz mnie...
ale ja znam Cię...
chce zagrać w grę...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.transgenderyzm.pun.pl www.anime-gift.pun.pl www.nightwood.pun.pl www.lords.pun.pl www.polskikorpusinwazyjny.pun.pl