wlatcymuchforum.pun.pl

czyli wszystko o Czesiu , Anusiaku , Konieczce , Ma¶lanie i innych bohaterach tego kultowego anime


#1 2009-04-09 15:40:31

dawid01014

Administrator

6451764
Zarejestrowany: 2009-04-08
Posty: 45
Punktów :   

Mi¶ Przekliniak

Mi¶ Przekliniak – Mi¶ Czesia. Znany jest (jak nazwa wskazuje) ze swojego niezwykle częstego używania wulgaryzmów, występuje w odcinkach Mi¶ przekliniak, Pszypadek Czesława, Mel, Kosmata Demokrancja, Bapki z piahu, Styl Brusilego, Gigant, Ekskumancja (tutaj nawi±zuje bezpo¶redni kontakt z Bogiem, który objawia się mu jako Jestem, Który Jestem), Jasełki, Broń bjologiczna, Festyn oraz Wioha. Uratował Marcela, Konieczkę, Ma¶lanę, Czesia i Anusiaka przed ¶mierci± w odcinku "Ekskumancja". Jest jedyn± postaci± wykonan± w technologii trójwymiarowej. Mieszka z Czesiem, Marcelem i pułkownikiem na cmentarzu. W odcinku "Lekcja 21 - Mi¶ przekliniak" został porwany przez kloszarda który go póĽniej zgubił a przechodz±cy policjanci wyrzucili go do kosza na ¶mieci, po czym ¶mieciarka wywiozła go na wysypisko ¶mieci, gdzie spotkał się z Czesiem który został też przywieziony na wysypisko ponieważ wpadł do pojemnika na ¶mieci szukaj±c misia. W odcinku "Lekcja 32 - Gigant" wraz z Czesiem, Ma¶lan±, Konieczk±, Anusiakiem oraz ich pluszakami uciekł z domu, i w Kaliningradzie pomógł im się zabarykadować. Kiedy Czesio chciał być dorosłym, Przekliniak obraził się na niego gdyż powiedział że doro¶li nie przytulaj± misiów[9]. W odcinku "Lekcja 33 - Ekskumancja" Czesio, Anusiak, Konieczko, Ma¶lana i Marcel spłonęli w krematorium, lecz Przekliniak poprosił Boga o cofnięcie czasu.


Witaj Go¶cie
nie znasz mnie...
ale ja znam Cię...
chce zagrać w grę...

Offline

 

#2 2009-04-10 13:25:52

Adrian

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-10
Posty: 4
Punktów :   

Re: Mi¶ Przekliniak

To mój idol.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gryemil88.pun.pl www.wonderlife.pun.pl www.wsu.pun.pl www.motoszkocja.pun.pl www.legion-potepionych.pun.pl